Halloween – najważniejsze informacje


Rozrywka i wypoczynek /

Halloween staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju, dlatego coraz to więcej osób chce podążać za trendami i zaczyna się interesować tym świętem. Kiedy jest Halloween? Dzień ten przypada na 31 października każdego roku, na całym świecie. W dzisiejszym artykule przedstawimy intencja na niezapomnianą imprezę Halloweenową dla dzieci!
Halloween dla dzieci – urządź swojemu maluchowi najlepszą imprezę wszech czasów!
Makeup na Halloween -wcale nie musi być on wyróżniający się, zbyt widoczny, wszystko zależeć będzie od kostiumu.

O ile dziecko przebierze się za kota wystarczy dorysować na twarzy czarnym eyelinerem wąsy a także nosek, jeżeli już natomiast postanowi w tym roku być zombie – wówczas praca będzie ciut cięższa.

Przebrania na Halloween -przebranie na Halloween wcale nie musi być przerażające, niektórzy przebierają się wręcz za aniołki, czy rośliny. Wszystko uzależniony jest od wyobraźni osoby, której misją jest wymyślić swój ponadczasowy strój na Halloween. Kostiumy na Halloween, które widujemy co roku to przykładowo: Zombie, kotek, diabełek, pirat, Darth Vader. Są to tradycyjne stroje, natomiast właściwie każdy może je podrasować tak, by się wyróżniały. Przebierając się na Halloween kieruj się tymi postaciami z filmów, bajek, seriali, które uwielbiasz. Może przebierzesz się wręcz za swój autorytet, jak naukowiec, czy sławny tancerz?

Dynia na Halloween -za granicą drążenie różnorakich min w dyniach to już tradycja, która zaczyna docierać do naszego kraju. Coraz częściej spotykamy się z tym, iż przed domem w okresie święta stoją różnie udekorowane dynie.
Ozdoby na Halloween -jak ze wszystkim w trakcie tego święta, Twoja wyobraźnia nie może mieć żadnych granic. Najlepszymi ozdobami na Halloween będą nie tylko i wyłącznie tradycyjne dynie, niemniej jednak także kubki w kształcie czaszek, talerze z kości, wiszące pajęczyny z ogromnymi owadami, ściekająca po ścianach krew. Halloween jest czasem nieograniczonych pomysłów i wszystko będzie tutaj pasować!

Zabawy na Halloween -najlepszymi zabawami na Halloween dla dzieciaków będą takie, które nie pozwolą im się nudzić i pobudzą ich wyobraźnię, ale także sensorykę. Będzie to np zwariowany pokaz mody, łowienie jabłek z wody bez użycia rąk, opowiadanie sobie nawzajem strasznych opowieści, czy owijanie partnera papierem toaletowym, tworząc dodatkowo mumię!
Więcej informacji na stronie: zabawy na Halloween.