Sprawdzony skup używanych łożysk


Motoryzacja /

Właściwie każde przedsiębiorstwo przemysłowe oparte jest na kilku profesjonalnych maszynach, które są realnym sercem firmy i odpowiadają za produkcję danego produktu. Jeżeli już zatem któraś z nich przestanie działać, to najczęściej oznacza to ograniczenie bieżącej produkcji , a ponadto potrzebę zakupienia nowej maszyny o wartości kilkuset tyś. albo nawet kilku milionów pln. Zanim jednakże podejmiecie decyzję o zakupieniu nowej maszyny, warto postarać się naprawić istniejący sprzęt.

Jeżeli już awaria związana jest z obowiązkiem zamiany zużytej części, przykładowo łożyska, to warto spróbować go zdobyć. Nabycie nowego łożyska od producenta jest oczywiście możliwe, jeżeli dana maszyna wciąż jest wytwarzana przez jej posiadacza. W tym przypadku wystarczy wyłącznie skontaktować się z producentem i dokonać transakcji. Na nieszczęście sytuacja nie wygląda tak prosto w przypadku fachowych maszyn już dawno wycofanych z aktualnej produkcji. W takiej sytuacji będziecie musieli nabyć używane łożysko pochodzące z drugiej ręki. Na szczęście istnieje obecnie niesłychanie popularny skup łożysk, na którym bez najmniejszego problemu zakupicie niezbędny dla was produkt. Znalezienie odpowiedniego łożyska zajmie wam więc tylko kilka godzin, o ile dany produkt znajduje się na magazynie w punkcie skupu łożysk znajdującego się w waszym mieście.
Ogólnopolskim skup starych łożysk posiada aktualnie własne punkty i magazyny we wszystkich miastach wojewódzkich. Jest to więc w rzeczywistości ogromna baza produktów, dlatego bez najmniejszego problemu uda wam się odnaleźć pasujące łożysko do waszej maszyny przemysłowej. Jeżeli natomiast danego łożyska obecnie nie będzie w magazynie, to pracownik skupu w ciągu kilkunastu minut sprawdzi wszystkie inne punkty znajdujące się w Polsce. Na pewno chociaż w jednym magazynie będzie znajdowało się pasujące do waszej maszyny łożysko, które natychmiast zostanie sprowadzone. W tym przypadku niestety będziecie musieli poczekać co najmniej jeden dzień roboczy oraz pokryć koszty ekspresowej dostawy łożyska do danego punktu skupu. Nie są to natomiast zbyt wysokie koszty w porównaniu z generowaną stratą przez niedziałającą maszynę w waszym biznesie. Warto więc jak najszybciej udać się do skupu i zakupić potrzebny dla was produkt.
Zobacz również: skup łożysk cennik.