Sprawdzony producent białek rekombinowanych


Medycyna i uroda /

Kilkadziesiąt lat temu białka rekombinowane uważane były za cud inżynierii biomedycznych. W tamtych czasach powolutku powstawały pierwsze leki posiadające w sobie białka rekombinowane. Białka te występowały wyłącznie w lekach, gdyż ich pozyskanie było niesamowicie kosztowne.

Oznaczało to także, że występowały one wyłącznie preparatach niewiarygodnie drogich, których znacząca większość normalnie pracujących osób nie była wstanie zakupić. Aktualnie białka te na szczęście są o wiele tańsze, gdyż powstał ich nowy sposób produkcji. W teraźniejszych czasach nie jest to już niesamowicie kosztowny wynalazek inżynierii biomedycznej, niemniej jednak bardzo tani produkt używany nie tylko w lekach, ale także w przedsiębiorstwach przemysłowych. Bez wątpienia białka znajdujące się w lekach są w całości inne, niż te wykorzystywane do przemysłu. Jeżeli już jednak są one potrzebne do waszego procesu produkcyjnego, to bez problemu będziecie mogli się w nie zaopatrzyć. Wystarczy wyłącznie odnaleźć renomowanego producenta, który para się wytwarzaniem białek rekombinowanych dla przemysłu.
Inżynieria białek wymaga posiadania specjalistycznego laboratorium, dlatego ich pozyskanie nie jest możliwe w warunkach domowych. Jeżeli więc potrzebujecie tego przyszłościowego produktu do własnego cyklu produkcyjnego, to będziecie musieli je uzyskać od przetestowanego laboratorium. Na szczęście nie będzie to zbytnio skomplikowane zadanie i sporo laboratoriów specjalizuje się w dystrybucji białek rekombinowanych do celów przemysłowych. Otrzymywanie białek na pewno realizuje przynajmniej jedno laboratorium znajdujące się w pobliskim, sporym mieście. Jeżeli więc potrzebujecie tego fachowego produktu do waszego cyklu produkcyjnego, to warto ustalić wszystkie detale z wybranym laboratorium. Kosz pozyskania tych produktów jest różny i najczęściej zależy od wielkości zlecenia. Im większe zamówienie na białka rekombinowane przeznaczone do przemysłu, tym niższą kwotę jednostkową uda wam się uzyskać za uzyskanie tego prawdziwego cudu inżynierii biomedycznej.
Polecamy: Koniugacja białek.