Torby bawełniane


Marketing i reklama /

Eko torby z nadrukiem reklamowym to jeden z najprostszych i najbardziej efektywnych możliwości budowania wizerunku marki pośród klientów. Marketingowcy sięgają po niego wyjątkowo bardzo chętnie między innymi dlatego, że worki z własnym nadrukiem to przydatny gadżet reklamowy. Trend eko od lat nie wychodzi z mody.

Tak samo jak to należyrby czy worki z logo uszyte z ekologicznych materiałów. Eko torby bawełniane czy plecaki bawełniane przydają się w każdej chwili, na każdym kroku i każdemu. Ponadto są dość trwałe i trwałe. Ich jednolita powierzchnia, zwykle w formacie zbliżonym do prostokąta dobrze nadaje się do ekspozycji logotypu. Torby z nadrukiem zatem perfekcyjnie spełniają rolę nośnika promocji.
Jednocześnie wybór toreb z nadrukiem reklamowym jest duży. Dostawcy oferują różnorodne kroje, kolory i jakość materiałów. Mogą to być niewielkie torby czy plecaki do noszenia na co dzień aż po wielkie torby na ogromne zakupy. Często spotykane są eko torby z nadrukiem zrealizowane z surowej bawełny, w charakterystycznym szaro-kremowym kolorze. Wyglądają wyjątkowo naturalnie i najbardziej kojarzą się z ekologią i produktami przyjaznymi środowisku. Na rynku dostępne są także eko torby czy plecaki bawełniane barwione na kolory dobrane przez zleceniodawcę. Na bawełnie można wytworzyć kolorowy nadruk różnymi technikami. Może odnaleźć się on jedynie na jednej stronie torby albo na obydwu, a dosłownie po bokach, o ile krój torby na to umożliwia. Marketingowcy decydują się na prawdę często na nadruk samego logo. To kluczowy sposób użycia eko toreb w budowaniu marki firmy. W bardziej rozbudowanym wariancie na worku można nadrukować nie tylko logo, ale także hasło czy grafikę promujące daną kampanię. Ceny zaprojektowania eko toreb z nadrukiem reklamowym różnią się w współzależności od modelu, materiału, nadruku, oraz wielkości zamówienia. Koszt jednostkowy produkcji toreb z własnym nadrukiem jest tym niższy, im więcej klient ich zamawia. W praktyce nie opłaca się zlecać produkcji mniejszej niż kilkaset egzemplarzy worków.
Eko torby z nadrukiem są wyjątkowo wdzięcznym i ponadczasowym gadżetem reklamowym. Firmy mogą się za ich pomocą wypromować na różnoraki sposób. Każdorazowo otrzymują bonus w postaci skojarzenia marki z ekologią. Dlatego eko toreb, worków czy plecaków z nadrukiem jako nośników promocji korzystają zarówno firmy jak i urzędy oraz organizacje i stowarzyszenia.

Źródło informacji: plecak bawełniany.