Celebrytka a wisiorek


Kosmetyki i moda /

Wisiorki xuping to modna biżuteria w atrakcyjnej cenie. Dostępna jest w sprzedaży on-line w wielu wzorach. Jeśli nie masz pojęcia, czym odbiega wisiorek od łańcuszka, a celebrytka od zawieszki, poniżej wyjaśniam, co jak nazywamy.

Mianem wisiorków można określić łańcuszki xuping z niewielką zawieszką. Taką zawieszką może być medalik, kamień ozdobny lub jakiś drobny ornament: koniczynka, kwiatek, litera, słońce, czy księżyc. W pewnych sytuacjach mianem wisiorka określa się samą zawieszkę, w szczególności jeżeli już jest dość duża. Z łańcuszkiem połączona jest za pomocą niedużego oczka. Zasada jest taka, że można posiadać jeden łańcuszek i do niego dopasowywać zawieszki. Można nosić ich kilka albo jedną, w zależności od kaprysu albo okazji. Z kolei nazwa celebrytka blueberry wzięła się od tego, że ten specyficzny typ biżuterii został wypromowany przez celebrytki i influencerki z całego świata. Sporo kobiet, które na co dzień wyznaczają trendy zaczęło nosić delikatny łańcuszek z wtopioną pośród jego oczka niedużą ozdobą. Z czasem celebrytki stały się tak popularne, że zaczęły je nosić kobiety na całym świecie. Takie łańcuszki pasują do bardzo wielu stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej eleganckich. Istotą celebrytki jest skromność – to naprawdę delikatny łańcuszek, który przyciąga uwagę właśnie tym, że jest taki kruchy, minimalistyczny. Najbardziej popularym sposobem na noszenie łańcuszka w typie celebrytki jest zakładanie go przy samej szyi. Zazwyczaj powinien delikatnie opinać szyję, niemniej jednak nie można też przesadzić z wysokością.
Musi leżeć wprost na barkach, niemniej jednak równocześnie opinać szyję. Sporo kobiet zakłada celebrytkę a do niej dobiera jeszcze jeden łańcuszek, który jest dłuższy. Warto dobrać je pod względem materiału, z którego został zrobiony. O ile dłuższy łańcuszek wytworzony jest ze stali chirurgicznej, celebrytka także powinna być co najmniej srebrna, by wyglądały dokładnie tak samo. Zakładanie złota i srebra albo złota i stali chirurgicznej na szyję jednocześnie nie jest raczej wskazane.

Źródło informacji: łańcuszki xuping.