Tanie czyszczenie suchym lodem


Inne /

Wyczyszczenie specjalistycznej maszyny z całą pewnością nie jest prostym misją. Co prawda wasi pracownicy są zobowiązani do utrzymania porządku oraz regularnego czyszczenia maszyn, niemniej jednak niektórych zabrudzeń nie są wstanie wyczyścić. Na te zabrudzenia nie pomoże żaden środek chemiczny.

Do ich wyczyszczenia przeznaczona jest tylko jedna opcja, czyli tak zwane specjalistyczne czyszczenie suchym lodem. Nie jest to co prawda tania opcja, ale na nieszczęście z całą pewnością powinniście zainwestować w nią część swoich środków firmowych przynajmniej raz na kilka miesięcy. Czyszczenie maszyny przy użytku suchego lodu pomoże w pozbyciu się wszystkich, wręcz najbardziej trwałych zabrudzeń. Jest to niewiarygodnie istotne do utrzymania wysokiego poziomu higieny, który jest wymagany zarówno w sektorze spożywczym, jak i przemysłowym. Nie możecie przecież dopuścić do sytuacji, w której brud znajdujący się na maszynie będzie zmniejszał jakość wyrobu gotowego.
Mycie suchym lodem jest dość szybkim procesem, który zostanie dla was utworzony w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego. W współzależności od stopnia zabrudzenia maszyny oraz jej wielkości, czyszczenie przy pomocy suchego lodu zostanie zrealizowane w waszej firmie albo w specjalnym pomieszczeniu należącym do wykonawcy zlecenia. W przypadku transportu maszyny koszt zaprojektowania usługi będzie troszkę wyższy. Już w trakcie pierwszego spotkania na pewno dowiecie się wszystkich najmniejszych elementów związanych z kosztem a także czasami zaprojektowania usługi. Specjaliści od mycia maszyn suchym lodem oczywiście postarają się ją utworzyć w możliwie jak najkrótszym czasie. Warto jednak mieć realne oczekiwania co do czasu ich pracy, gdyż to wszak dla was zależy na posiadaniu perfekcyjnie czystej maszyny. O ile nie jesteście wstanie w ciągu tygodnia poświęcić maszyny na sprzątanie suchym lodem, to warto troszkę dopłacić do usługi weekendowej. Co prawda za weekendowe czyszczenie specjalistycznej maszyny suchym lodem będzie musieli troszkę więcej zapłacić, niemniej jednak co najmniej już w poniedziałek będzie ona gotowa do pracy.
Źródło: mycie suchym lodem szczecin.