Tanie czyszczenie suchym lodem


Inne /

Odszorowanie niełatwo dostępnych i mocnych zabrudzeń powstałych na maszynach produkcyjnych z całą pewnością nie jest łatwym misją. Najczęściej na tego typu zabrudzenia nie działają już żadne, nawet najbardziej chemiczne i rżące środki czystości. W takiej okoliczności jednym wyjściem jest zainwestowanie środków majątkowych w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.

Nie jest to co prawda najtańsza usługa, ale zdecydowanie warta waszych pieniędzy. Utrzymanie nieskazitelnej czystości maszyn produkcyjnych jest bajecznie bardzo istotną kwestią, szczególnie przy produkowaniu żywności. O ile sanepid stwierdzi zaniedbania higieniczne w waszym przedsiębiorstwie, to możecie wręcz stracić licencję na produkowanie towarów spożywczych. Warto zatem regularnie sprawdzać stan czystości każdej maszyny produkcyjnej wykorzystywanej w waszym zakładzie produkcyjnym a także inwestować własne środki finansowe w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.
W zależności od wielkości waszej maszyny przemysłowej, mycie suchym lodem może być proponowane na terenie waszego przedsiębiorstwa lub poza nim. W przypadku dużych i ciężkich maszyn produkcyjnych najczęściej czyszczenie odbywa się u klienta. Jest to przede wszystkim związane z bajecznie kosztownym i czasochłonnym przewiezieniem maszyny. W takiej sytuacji czyszczenie przebiega partiami za pomocą ciekłego azotu. Cała procedura jest wykonywana przez doświadczonych profesjonalistów, którzy perfekcyjnie wiedzą jak obsługiwać się pojemnikami z ciekłym azotem. Nie musicie zatem obawiać się o jakość wykonanej usługi. Mycie suchym lodem jest perfekcyjnym sposobem na pozbycie się każdego zabrudzenia. Suchy lud w pełni zamraża każde zabrudzenie, dzięki czemu samo odpada ono od maszyny w ciągu zaledwie kilku sekund. Na pewno będziecie zaskoczeni wyglądem waszej maszyny i głównie stopniem jej czystości. Po dokładnym przeprowadzeniu fachowego czyszczenia suchym lodem będzie prezentowała się tak perfekcyjnie, jak w dniu jej zakupienia przez wasze przedsiębiorstwo produkcyjne.
Zobacz więcej: mycie suchym lodem łódź.